Festiwal FANtAZJA

Muzeum Azji i Pacyfiku zostało partnerem festiwalu FANtAZJA

19 i 20 lutego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na warszawskiej Pradze Południe odbędzie się Festiwal FANtAZJA. Dla wszystkich mieszkańców stolicy będzie to wyjątkowa okazja do poznania kultur Azji Wschodniej każdym zmysłem.

W ramach festiwalu warszawiacy będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach, lekcjach orientalnych języków, pokazach sztuk walki i tańców, konkursach i degustacjach. Uczestnicy poznają sekret zielonej herbaty, dowiedzą się, jak zakładać kimono, nauczą się przedstawiać po chiński, obejrzą spektakularny pokaz kung-fu i spróbują prawdziwych nudli z woka i sushi.

Festiwal FANtAZJA to zmysłowe odkrywanie Orientu, a także sposobność do nawiązania międzynarodowych znajomości, poznania osób o podobnych zainteresowaniach i przełamania stereotypów dotyczących tego regionu świata.

W związku z coraz częstszymi interakcjami gospodarczymi i kulturowymi pomiędzy Polską a krajami Azji Wschodniej, chcemy przybliżyć warszawiakom odległą kulturę tego regionu. Festiwal jest sposobem na uczynienie kultury Dalekiego Wschodu bardziej zrozumiałą i przystępną dla Europejczyka.

Jednym z atrakcji festiwalu będzie występ Warszawskiej Grupy Gamelanowej, która zaprezentuje tradycyjną muzykę i tańce indonezyjskie. Jest to jedyny tego typu zespół w Polsce.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.aiesec.pl/project26/
Zapraszamy także nasz fanpage na facebooku:
http://www.facebook.com/#!/pages/FANtAZJA-festiwal/190115287667936.
Znajdziecie tam również informacje o konkursach z cennymi nagrodami. Do wygrania m.in. rabaty na kursy językowe i książki.

Kontakt: Anna Borecka
Tel. 505 785 139
e-mail:
borecka.anna@gmail.com

Festiwal odbędzie się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej