"INDONEZJA" - Fotografie Edyty i Łukasza Parzuchowskich


Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie zaprasza na nową wystawę fotograficzną - "INDONEZJA" - Fotografie Edyty i Łukasza Parzuchowskich. Zdjęcia z zeszłorocznej wyprawy będzie można zobaczyć od 3 lipca do 31 sierpnia 2012 w naszej gościnnej galerii w Traffic Clubie (2 piętro) przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Edyta i Łukasz Parzuchowscy – z zawodu fotografowie, z zamiłowania podróżnicy – kolekcjonują portrety ludzi z całego świata, prezentowane na licznych wystawach (m.in. pod patronatem Muzeum Azji i Pacyfik
u) i na ich stronie internetowej www.parzuchowscy.com. Małym wycinkiem tej kroniki są portrety mieszkańców Indonezji, prezentowane na obecnej wystawie.

Autorzy wystawy poprzez ekspresyjne fotografie starają się ukazać ludzi w ich codziennym życiu i otoczeniu, odmiennym od naszego, a stanowiącym dzień powszedni „kraju tysięcy wysp”. Indonezja to kraj bardzo zróżnicowany, tak pod względem pejzażu, kultury czy języków, jak i twarzy jego mieszkańców. Twarze jednak – niezależnie od pochodzenia, wieku czy zawodu – wyrażają zawsze i wszędzie podobne emocje, nastroje i doświadczenia.

www.parzuchowscy.com

Organizacja: Karolina Krzywicka (karolinakrzywicka@wp.pl)