01.10 MEDYTACJE Z ODDECHEM, CIAŁEM I DŹWIĘKIEM


1 października o godz. 18.30 Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na:

MEDYTACJE Z ODDECHEM, CIAŁEM I DŹWIĘKIEM
Pierwsze z serii pięciu spotkań medytacyjno-relaksacyjnych z wykorzystaniem mis himalajskich. Wstęp na pierwszą sesję 15 zł, karnet na cały kurs 75 zł, wstęp na na każde następne spotkanie 20zł. Kolejne sesje:

13.10 - ODCHODZENIE OD OCZEKIWAŃ I LĘKÓW;
03.11 - WYCHODZENIE POZA WIEDZĘ I KONCEPTY;
17.11 - POMIĘDZY EMOCJAMI A OBSERWACJĄ NAPIĘĆ W CIELE;
01.12 - POWRÓT DO PIERWOTNEGO KONTAKTU Z CIAŁEM;

Prowadzący, Krzysztof Lewin zaprezentuje podstawowe techniki oddechowe. Uczestnicy będą wykonywać ćwiczenia w pozycji leżącej lub siedzącej, dlatego proszeni są o przyniesienie grubych koców lub karimat. Sugerujemy wygodną, ciepłą odzież i pozostawienie wartościowych przedmiotów w domu. Wszystkie telefony i urządzenia elektroniczne muszą być wyłączone a na sali będziemy zachowywać totalne milczenie do końca sesji. Światło podczas sesji będzie wyłączone więc prosimy o skorzystanie z toalet przed sesją. Wcześniejsze przybycie pozwoli Państwu na zajęcie dogodnego miejsca. 
ttp://travellingvibe.com/

Muzeum Azji I Pacyfiku, ul. Solec 24
01.10.2015 r., godz. 18.30
Wstęp 15 zł, karnet na cały kurs 75 zł

Zainteresowanie warsztatami z Panem Krzysztofem Lewinem przerosło nasze oczekiwania. Bardzo nas to cieszy, jednak ze względu na ograniczoną przestrzeń nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich osób, które m.in. na facebooku zadeklarowały chęć wzięcia udziału w zajęciach.

W związku z tym i chcąc uniknąć sytuacji, że ktoś z Państwa nie dostanie się na warsztaty od dnia jutrzejszego tj. 29 września otwieramy możliwość kupna KARNETU na cały kurs (75 zł) w kasie muzeum, w godzinach 12.00 - 18.00.

Liczba miejsc jest ograniczona do 70 osób. Karnet obejmuje pięć spotkań, nie jest imienny, istnieje możliwość przekazania go innej osobie.

Jeżeli zainteresowanie warsztatami będzie odpowiadało rzeczywistej frekwencji przy organizacji kolejnego cyklu na początku przyszłego roku postaramy się zorganizować kolejne grupy oraz uprościć procedury zakupu karnetów.