28.11 "Orientalny Ogród: Warsztaty malowania kafli"


Tym razem zapraszamy Was na "Orientalny Ogród: Warsztaty malowania kafli"

Za oknem dojrzała jesień ze wszystkimi odcieniami szarości... W głowie pojawiają się melancholijne myśli... Mamy na to sposób - warsztaty artystyczne, w trakcie których skoncentrujecie się na kolorze i formie. Udekorujecie kafel, który po szkliwieniu i wypale, będzie mógł służyć jako dekor lub podstawka pod kubek.

Warsztaty poprowadzi Joanna Jagusiak, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, założycielka pracowni "MadeByYou Sam pomaluj ceramikę" wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. Rysowanie, malowanie i uczenie innych to jej prawdziwa pasja oraz sposób na życie. Jeżeli jesteście ciekawi dzieł naszej instruktorki i jej pracowni odwiedźcie bloga:malujceramike.blogspot.com

"Orientalny Ogród: Warsztaty malowania kafli" odbędą się w dwóch grupach. 
Grupa I – 10.00 – 12.00
Grupa II – 12.30 – 14.00 

Opłata za udział w warsztatach wynosi 50 zł. Cena obejmuje instruktaż, koszt materiałów, szkliwienie oraz wypał kafla.

Liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób (w każdej z grup)

Jeżeli macie ochotę wziąć udział w warsztatach, prześlijcie zgłoszenie na adres: elizahetkowska@muzeumazji.pl. Wiadomość zatytułujcie "Orientalny ogród: warsztaty malowania kafelków", w treści podajcie swoje imię, nazwisko oraz grupę (na którą chcecie przyjść). W odpowiedzi dostaniecie informacje o zakwalifikowaniu się na warsztaty oraz dalsze instrukcje. 

Ważne, gwarancję udziału w wydarzeniu daje wpłata 50 zł na konto Muzeum Azji i Pacyfiku.

"Orientalny Ogród: Warsztaty malowania kafli" oraz "MANDALA ART WORKSHOP" są zapowiedzią cyklu warsztatów dla dorosłych "Azja jak malowana". Już w przyszłym roku będziemy regularnie organizować zajęcia, w trakcie których będziecie poznawać techniki artystyczne i kulturę Azji. Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu.

Więcej informacji już wkrótce!