08.05 Malujemy porcelanę: Chiny na talerzu


Chiny, Państwo Środka od wieków fascynują Europejczyków... Właśnie ten kraj, jego kultura i sztuka będą tematem kolejnych warsztatów artystycznych w naszym Muzeum. 

W ich trakcie uczestnicy pomalują porcelanowy talerz o średnicy 20 cm, który po szkliwieniu i wypale może być ozdobą lub przedmiotem codziennego użytku. Farby i szkliwa są nietoksyczne i przystosowane do kontaktu z żywnością. 

Warsztaty "Malujemy porcelanę: Chiny na talerzu" będzie odbędzie się w jednej grupie, 8 maja od 15.00 - 17.30.


Liczba miejsc ograniczona
Opłata za udział w warsztatach wynosi 60 zł. Cena obejmuje instruktaż, koszt materiałów, szkliwienie oraz wypał.

Jeżeli macie ochotę wziąć udział w warsztatach, prześlijcie zgłoszenie naadres: elizahetkowska@muzeumazji.pl. Wiadomość zatytułujcie "Malujemy porcelanę: Chiny na talerzu ", w treści podajcie swoje imię i nazwisko oraz grupę. W odpowiedzi dostaniecie informacje o zakwalifikowaniu się na warsztaty oraz dalsze instrukcje.

Ważne, gwarancję udziału w wydarzeniu daje wpłata 60 zł na konto Muzeum Azji i Pacyfiku oraz przesłanie potwierdzenia.

Warsztaty poprowadzi Joanna Jagusiak, założycielka pracowni "MadeByYou Sam pomaluj ceramikę" - wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. Rysowanie, malowanie i uczenie innych to jej prawdziwa pasja oraz sposób na życie. Brzmi ciekawie? Polecamy bloga:malujceramike.blogspot.com i fanpage: https://www.facebook.com/madebyyou.sampomalujceramike/?fref=ts