13.04 AJURWEDA-STAROŻYTNA MEDYCYNA INDYJSKA W NOWOCZE-SNYM UJĘCIU


13 kwietnia o godz. 18.00 Muzeum Azji i Pacyfiku zaprasza na wykład:
AJURWEDA-STAROŻYTNA MEDYCYNA INDYJSKA W NOWOCZE-SNYM UJĘCIU

O swojej praktyce opowie Przemek Wardejn, dyplomowany w Indiach ekspert ajurwedy, nauczyciel jogi i trener personalny, związany przez wiele lat z Fundacją Art Of Living.
Wstęp 12 zł

Przemek Wardejn jest trenerem personalnym, konsultantem prozdrowotnym, nauczycielem medytacji i jogi, oraz konsultantem ajurwedyjskim.

Dyplom instruktora warsztatów interpersonalnych zdobył w Akademie Bad Antogast w Schwarzwaldzie, w Niemczech. W Indiach ukończył instytut Ayuskama w Rishikesh w zakresie specjalisty ochrony zdrowia medycyny hinduskiej, a w Międzynarodowym Centrum Fundacji Art of Living wBangalore uzyskał stopień nauczyciela jogi i medytacji. 

W trakcie prawie dziesięcioletniej praktyki trenerskiej Przemek mocno związany był z Międzynarodową Fundacją Art of Living, prowadząc warsztaty rozwojowe na całym świecie – od intensywnych sesji stress-free dla pracowników korporacji po zajęcia z dziećmi afrykańskich przedmieść. Obecnie koncentruje się na pracy terapeutycznej i rozwojowej na zajęciach indywidualnych bądź w małych grupach na sesjach wyjazdowych. 

Przemek jest pasjonatem zdrowego stylu życia. Był pomysłodawcą i inicjatorem cyklu imprez “Czysta jazda”, a także dyrektorem programowym festiwalu “Live’n Act”.