20.04 VI DNI AUSTRALII z Albion House oraz Muzeum Azji i Pacyfiku


VI DNI AUSTRALII z Albion House oraz Muzeum Azji i Pacyfiku

Dni Australii to ogólnopolska impreza poświęcona nauce, pracy i życiu w Australii, która jest organizowana przez firmę Albion House. 20- letnia historia istnienia na rynku, sprawia że może ona pokazać gościom „kangurolandię” z różnych perspektyw – studentów, mieszkańców, podróżników i pasjonatów.

W ZWIĄZKU Z WYCZERPANIEM LIMITU MIEJSC ZAPISY NA VI DNI AUSTRALII  ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE.

--------------------------------------------------
Z powodu ograniczonej ilości miejsc obowiązują bezpłatne zapisy na cały dzień trwania VI DNI AUSTRALII. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy warszawa@albionhouse.com.pl lub osobisty odbiór bezpłatnych wejściówek w Muzeum Azji i Pacyfiku od 9 kwietnia. Wszyscy, którzy pojawią się w Muzeum na rozpoczęciu festiwalu (godz.16.00) i wypełnią kupony będą brali udział w losowaniu australijskich nagród, które odbędzie się o godzinie 20.00.
--------------------------------------------------

PROGRAM:

15.00 Konsultacje indywidualne dot. wyjazdów do Australii - obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona - warszawa@albionhouse.com.pl (chcesz się zapisać, podaj w tytule wiadomości miasto - WARSZAWA) oraz interesujący Ciebie temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez naszą konsultantkę) - sala edukacyjna

16.00 Powitanie na VI DNIACH AUSTRALII!
16.10 Didgeridoo by Marta Sapierzyńska oraz Warsztaty gry na didgeridoo - Marta Sapierzyńska 
17.00 Oficjalne otwarcie VI DNI AUSTRALII przez Ambasadora Australii w Polsce- Paul Wojciechowski
17.10 Albion House - 20lecie-Oczami polskiego studenta w Australii - czyli jak jest naprawdę?
17.30 Spotkanie z gościem honorowym- Steve Rank- Senior Trade Commissioner z Ambasady Australii
17.45 Face 2 Face z 'Ozikami'- prosto z Australii specjalnie dla Was
18.00 Busem przez świat, czyli Australia za 8 dolarów dziennie?! Projekt podróżniczy ludzi z wielką pasja i motywacją do zwiedzania świata za pół darmo czując wiatr we włosach – opowie Karol Lewandowski i Aleksandra Ślusarczyk
19.00 Warsztaty - Should I stay or should I go 2 Australia?! - Paweł Wida 
19.30 Rozmowa online z bloggerką, autorką książki „Gdzie jest Julia?”. Julia Raczko wyjechała w podróż dookoła świata, z której nigdy nie wróciła. Zakochała się i osiedliła w Brisbane. Połączymy się z nią LIVE.
20.00 Losowanie nagród dla publiczności, zakończenie.

Dodatkowo w Muzeum Azji i Pacyfiku wystawa zdjęć z Australii (razem z CEWE / FOTOJOKER), stoiska z książkami (Wyd.Wielka Litera& Pascal), artefaktami australijskimi, konkursy z nagrodami oraz prezentacji szkół i restauracji specjalizujących się w daniach Australii i Pacyfiku. W Warszawie degustacja australijskich wyrobów przy współpracy z restauracją KALAYA. Dodatkowo podczas Dni Australii odbędzie się inauguracja nowego katalogu- unikatowego informatora o Australii. 

Szczegółowy program VI DNI AUSTRALII 2016 znajdziecie nawww.dniaustralii.com.