Czerwiec w Galerii Azjatyckiej

Wystawa "PAMIĄTKA Z PODRÓŻY NA WSCHÓD" jest otwarta jeszcze do 10 czerwca. Od 10 do 20 czerwca Galeria Azjatycka jest zamknięta ze względu na zmianę ekspozycji. Od 21 czerwca zapraszamy na nową wystawę "BIŻUTERIA ETNICZNA AFGANISTANU". Informujemy również, iż od 1 czerwca jest otwarta wystawa "UŚMIECH AZJI" - Fotografie Sylwii Malon-Schulze, w Traffic Clubie na ul. Brackiej 25.
  
Zapraszamy również na spotkania do Galerii Azjatyckiej:

Czwartek, 21.06 CHINY 2004 - 2011. CZAS PRACY, NAUKI I WYPOCZYNKU - spotkanie z Teresą Berent, inżynierem włókiennikiem, absolwentką Politechniki Łódzkiej, która ostatnie 7 lat -pełnych zaskakujących doświadczeń, obalania mitów i spotkań z chińską kulturą - spędziła w Chińskiej Republice Ludowej. Organizacja Karolina Krzywicka.

Piątek, 22.06 INDIE POŁUDNIOWE I SRI LANKA - OD GOA I MADRASU DO COLOMBO (slajdy) - prelekcja Jarosława Czakańskiego z cyklu Oblicza krainy nad Gangesem; www.laurazja.pl Wstęp 9 zł (#).

Niedziela, 24.06, godz. 16.00 MUZY ORIENTU NA NOC SWIĘTOJAŃSKĄ - koncert tria Onkyo w składzie Katarzyna Karpowicz (koto japońskie), Anna Natalicz (skrzypce), Emanuela Kubit (wiolonczela), w repertuarze dawnych i współczesnych kompozytorów japońskich oraz Phillipa Glassa. Wprowadzenie Marian Majka. Wstęp 15 zł