CIAŁO PUNKT PO PUNKCIE.Środa, 28.11., godz. 18.00
Galeria Azjatycka, Freta 5, Warszawa

CIAŁO PUNKT PO PUNKCIE. INTEGRACJA TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ Z MEDYCYNĄ XXI WIEKU - wykład lek. med. Gerarda Athiasa z Francji. W programie spotkania promocja książki oraz koncert z dźwiękami gongów i bębnów w wykonaniu Ireny Galińskiej-Musioł i kustosza Macieja Góralskiego (MAiP); www.iww.pl

Dr Gérard Athias - lekarz medycyny, autor wielu publikacji z zakresu tematyki zdrowia, niezmordowany poszukiwacz, pasjonat badań w dziedzinie Biologii Totalnej. Po ukończeniu Wydziału Medycznego w Marsylii zaczął praktykować medycynę ogólną oraz Tradycyjną Medycynę Chińską. Ze względów zdrowotnych zwrócił się ku Totalnej Biologii Organizmów Żywych i od czasu pierwszego spotkania z tym przełomowym odkryciem zgłębia tę dziedzinę. W swojej pracy odwołuje się m. in. do psychogenealogii, dekodowania biologicznego, Tarota, Kabały, symboliki oraz tzw. ,,języka ptaków’’. Zwolennik żywej duchowości: ,,Naszym zadaniem jest zintegrować ciało, by znaleźć duchowe powiązania’’.

Irena Galińska-Musioł - twórca i Dyrektor Instytutu Wiedzy Waleologicznej, organizująca od wielu lat warsztaty rozwoju osobistego, duchowego i zdrowotnego prowadzone przez najlepszych trenerów i specjalistów w świecie. Prowadzi Wydawnictwo Wena Studio Twórczej Ekspresji, które wydaje publikacje, książki, płyty znanych terapeutów i trenerów z całego świata. Jest mistrzynią gry na gongach, muzykoterapeutą, psychologiem i animatorem kultury. Pomysłodawczyni i pionierka sztuki grania na gongu, jako pierwsza w Polsce na początku lat 90 promowała adeptów tej sztuki i organizowała warsztaty z tej tematyki. Prowadzi terapeutyczne, energetyzujące i artystyczne seanse „kąpieli w gongu”.


Źródło: www.iww.pl/