OBRAZY ŻYCIA W AFGANISTANIE


Wtorek, 27.11.12 g. 18.00
Galeria Azjatycka, Freta 5, Warszawa

OBRAZY ŻYCIA W AFGANISTANIE - prelekcja Zbigniewa Pawlaka. Autor od 20 lat dociera do miejsc na Jedwabnym Szlaku, takich jak Kaukaz i Afganistan, gdzie przez lata zajmował się strategiami rozwoju oraz coachingiem. Przez ponad 10 lat mieszkał w Azji Środkowej, biorąc udział w licznych projektach edukacyjnych i humanitarnych. Prowadzi gościnne wykłady na uczelniach i w szkołach: http://miedzykulturami.pl Wstęp 9 zł.

Opowieść o ludziach Afganistanu pogrążonych od 30 lat w ciągłej wojnie, ale poszukujących normalności w zniszczonym kraju. Życie w odbudowywanym Kabulu oraz otaczających go górach Hindukusz, na ulicach miasta i w obozach uchodźców oczekujących „nowego domu”.

Zbigniew Pawlak od 20 lat dociera do miejsc na terenie Jedwabnego Szlaku, takich jak Kaukaz i Afganistan, gdzie przez lata zajmował się strategiami rozwoju oraz coachingiem. Przez ponad 10 lat mieszkał w Środkowej Azji, biorąc udział w licznych projektach edukacyjnych i humanitarnych. Zafascynowany jest ludźmi Wschodu, ich życiem oraz kulturą. Historie usłyszane od tamtejszych przyjaciół stara się w przystępny sposób opowiedzieć słuchaczom zachodniego świata. Posiada duże doświadczenie w pracy z młodzieżą, prowadzi gościnne wykłady na uczelniach i w szkołach, bierze udział w wydarzeniach kulturalnych w Polsce i zagranicą. więcej informacji na www.miedzykulturami.pl

Nasze Muzeum jest partnerem festiwalu TERRA, na który serdecznie zapraszamy w dniach 1-2 grudnia 2012, kino Wisła, pl. Wilsona w Warszawie.